Samsung Galaxy S7 ekran değişimi fiyatı 900 TL’dir.  Ekran değişimi firmamız tarafından 6 ay boyunca garantilidir. Teknik servisimizde çalışan tecrübeli ekibimiz öncelikle cihazın arıza tespitini yaparlar. Ardından uygun ekipmanlar kullanılarak onarım işlemi yapılır. Teknik servisimiz 7/24 güvenlik sistemi ile denetim altındadır. Çalışma ortamı sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmıştır.

Servisimize ulaşan cihazın arızasına bağlı olarak iç ekran,  ön cam, dokunmatik alan ve dış panelden oluşan ekran değişimi yapılır. İşlem sırasında kullanılan parçaların kalitesine göre telefonda hasar meydana gelebilir. Bu nedenle kullandığımız parçaların orijinal ve seri numaralı ürünler olmasına özen gösteririz. Ekran değişiminden sonra telefonda bir çalışma bozukluğu meydana gelmez. Yani dokunma kabiliyeti, ekran parlaklığı vb. kısımlarda sorunla karşılaşmanız olası değildir.  Telefonda bulunan notlar, fotoğraflar, rehber ve diğer kısımlar silinmez. Bilgilerinizde bir kayıp söz konusu değildir.  Tekrardan ekranın kırılmasını önlemek adına 20 TL değerindeki kırılmaz cam hediyemizdir. Samsung Galaxy S7 ekran değişimi tamamlandıktan sonra teknisyenlerimiz cihazı belirli testlerden geçirir. Bir sorun olmadığı tespit edildiği takdirde kullanıcı onayına sunulur. Bu esnada kafanızda oluşan herhangi bir soruda telefonunuz tekrar gözden geçirilecektir. Sizden gelen onayla beraber garanti kartı hazırlanır. firmamız tarafından imzalı ve kaşeli olarak hazırlanan garanti kartı 6 ay boyunca geçerlidir. 

İzmir’de ikamet ediyorsanız teknik servisimize geldiğinizde ekran değişimi ortalama 30 dakika içerisinde gerçekleştirilir.  Şehir dışından gönderimlerde bu süre 3 (üç) iş günü olarak değişecektir.

Samsung Galaxy S7 ekran değişimi fiyatı ne kadar ?
Servisimizde Samsung Galaxy S7  Ekran Değişim Fiyatı:900 TL‘dir

Adres ve Ulaşım Bilgileri Servisimize Nasıl Gelebilirsiniz
Açık Adresimiz: Adres: İsmet Kaptan Mah. 1362 Sk. No. 43/202 E.Tolunay İş Merkezi. Çankaya – İZMİR
Yer Tarifi: Teknik servisimiz izmir çankaya kvk servisinin hemen yanında E. Tolunay İş Merkezi 2. Katındadır.
TEL:0506 901 15 43 Whatsapp: 0506 901 15 43 Talep Formu:Lütfen Tıklayınız

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here