Lenovo K8 ekran değişimi fiyatı 250 TL’dir. Çeşitli sebeplerden ötürü kullanılmaz hale gelen telefonunuzu teknik servisimize ulaştırmanız halinde kısa sürede çözüm bulabilirsiniz. Elimize ulaşan cihazın öncelikli olarak arızası belirlenir. Daha sonra uygun ekipmanlar ve özel parçalar kullanılarak ekran değişimi yapılır. Alanında uzman teknisyenlerimiz oldukça titiz ve dikkatle çalışırlar. Servisimiz sürekli denetim altındadır. Çalışma ortamı statik elektrikten arındırılmış ve sterilize edilmiştir.

Ekran değişiminin ardından telefonunuzda bulunan bilgiler silinmez. Müşteri memnuniyeti açısından telefonun içerisinde bulunan tüm verileri hassasiyetle koruruz. Onarım işleminden sonra telefonun çalışma performansında yani ekran renginde bir bozukluk, dokunmatik hassasiyeti gibi problemler meydana gelmez. Kısa sürede ortaya çıkabilecek olası ekran sorunlarını önlemek adına 10 TL değerindeki kırılmaz cam hediyemizdir. Tüm bu işlemlerin ardından teknisyenlerimiz cihazın üzerinde son kontrolleri yapar. Daha sonra kullanıcı onayına sunulur. Bu sırada beğenmemeniz veya bir sorun tespit etmeniz halinde ekran değişimi tekrar gözden geçirilecektir.

Lenovo K8 ekran değişimi İzmir’de bulunan servisimizde ortalama 30 dakika içerisinde tamamlanır. Şehir dışından kargo ile göndermeniz durumunda bu süre 3 (üç) iş günü olarak değişiklik gösterir. Ekran değişimi firmamız tarafından 6 ay boyunca garanti altındadır. Telefonunuz ile birlikte imzalı ve kaşeli olarak garanti kartı teslim edilir. Kartınız ile beraber yetkili servisimize başvurunuz halinde sorunlarınız çözüme kavuşturulacaktır.

Lenovo K8 ekran değişimi fiyatı ne kadar ?
Servisimizde Lenovo K8 Ekran Değişim Fiyatı:250 TL‘dir

Adres ve Ulaşım Bilgileri Servisimize Nasıl Gelebilirsiniz
Açık Adresimiz: Adres: İsmet Kaptan Mah. 1362 Sk. No. 43/202 E.Tolunay İş Merkezi. Çankaya – İZMİR
Yer Tarifi: Teknik servisimiz izmir çankaya kvk servisinin hemen yanında E. Tolunay İş Merkezi 2. Katındadır.
TEL:0506 901 15 43 Whatsapp: 0506 901 15 43 Talep Formu:Lütfen Tıklayınız

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here