iPhone 8 Ekran Değişimi

iPhone 8 ekran değişimi tahmini olarak 700 TL’dir. Alanında uzman teknisyenlerimizin analizleri ve sentezleri sonucunda bu kanıya varmış bulunmaktayız. Dolayısıyla yakın zamanda kullanıcıların beğenisine sürülecek olan iPhone 8 telefonunuzu aldığınızda, cihaza uygun olarak geliştirilen koruyucu kılıflar ve kırılmaz camlar ile muhafaza ederek kullanmanızı tavsiye ederiz.

iPhone 8 ekran değişimi teknisyenlerimiz tarafından tamamen sterilize edilmiş, 7/24 güvenlik sistemi ile korunan tamamen orijinal ve kaliteli cihazlarımızla donatılmış teknik servis ortamında gerçekleştirilir. Müşteri memnuniyeti bizim için en önemli adım olduğundan, cihaz tamiri sırasında telefonun içerisindeki veriler hassasiyetle korunur. Telefonda bulunan Touch Id bir sorun saptanmadığı sürece cihaz onarımı kapsamına girmez. Dolayısıyla telefonunuz size ulaştığında bu konuda bir sorunla karşılaşmazsınız. Ekran değişimi meydana gelen hasara bağlı olarak, orijinal ürünler kullanılarak gerçekleştirildikten sonra teknisyenlerimiz tarafından kontrol edilecek kullanıcı onayına sunulur.

iPhone 8 ekran değişimi İzmir içerisinde teknik servisimizde yapılacaksa işlem ortalama 30 dakika sürer.  Kargo ile gönderimlerde bu işlem 3 (üç) iş günü olarak değişiklik gösterir. Şirketimiz tarafından onaylı garanti kartınız elinizde bulunduğu takdirde 6 ay boyunca karılaştığınız sorunlara garanti kapsamında çözüm arayacağız.

iPhone X Plus ekran değişimi fiyatı ne kadar ?
Servisimizde iPhone X Ekran Değişim Fiyatı:700 TL‘dir

Adres ve Ulaşım Bilgileri Servisimize Nasıl Gelebilirsiniz
Açık Adresimiz: Adres: İsmet Kaptan Mah. 1362 Sk. No. 43/202 E.Tolunay İş Merkezi. Çankaya – İZMİR
Yer Tarifi: Teknik servisimiz izmir çankaya kvk servisinin hemen yanında E. Tolunay İş Merkezi 2. Katındadır.
TEL:0506 901 15 43 Whatsapp: 0506 901 15 43 Talep Formu:Lütfen Tıklayınız

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here