iPhone 7 Ekran Değişimi için Bize Neden Güvenmelisiniz?

Uzun zamandır Apple marka akıllı telefonların ekran değişimini yapmakta olan firmamız profesyonelliği ve hizmet kalitesi ile bugüne kadar hiçbir sorunla karşılaşmadan tüm ekran değişimi işlemlerini kusursuz şekilde yapmaktadır. Firmamızın iphone 7 ekran değişimi için özel olarak barındırdığı servis alanı ile işlemlerini yapması bu konudaki güveni sağlayan ilk detay oluyor. Düzenli olarak sterilize edilen ve statik elektrikten arındırılmış ortam sayesinde telefonlarda hiçbir sorunla karşılaşmadan ekran değişimi işlemlerinin yapılması mümkün olmaktadır. 20 ile 30 dakika içerisinde tamamladığımız ekran değişimi sonrasında ürünü sizin onayınıza sunmamız, 12 ile 6 ay garanti desteği vermemiz bize güvenmeniz için en önemli noktalardandır.

Telefonları Kargo ile Gönderebilir Miyim?

İzmir merkezli olarak faaliyet göstermekte olan firmamızın en çok karşılaştığı sorulardan biri de İzmir’de bulunmayan kişilerin yönelttiği telefonu kargo ile göndermenin ardından ekran değişimlerinin yapılıp yapılmayacağı olmaktadır. Bu noktada da iphone 7 ekran değişimi için profesyonel şekilde hizmet vermeye devam eden firmamız özellikle kargo ile gelen telefonları ön sıralara alarak maksimum 3 iş günü içerisinde mutlaka ekran değişimlerini yapmış olmaktadır. Birebirde gerçekleştirilen ekran değişimi prosedürlerinin aynı şekilde uygulandığı kargo ile yapılan gönderimler sonucu yapılan ekran değişimi işlemlerinde kullanıcılar aynı güvenle telefonlarının ekran değişimlerinin yapılmasını sağlayabilir.

Ekran Değişiminde Telefonun Hangi Bölümleri Değiştirilir?

Özenle seçerek satın aldığı telefonlarında ekranların kırılması ya da çatlaması söz konusu olduğunda bazı kişiler bu ekranların değişimini yaptırmak için çeşitli sebeplerle geri durmaktadır. Burada telefonun içindeki bilgilerin değişebileceği, iphone 7 ekran değişimi sırasında telefonun kamerasına ya da dokunmatik alanına zarar verilebileceği gibi önyargılar bulunmaktadır. Tamamen profesyonel şekilde özel araçlar kullanarak ekran değişimi işlemlerini yapmakta olan firmamız telefonların daha önce var olan sorunlarının haricinde hiçbir soruna sahip olmayan telefonlarınızı tekrar size teslim etmektedir. Özellikle dokunmatik alanın hızı, hassasiyet derecesi, ekran parlaklığı gibi noktalarda kullanıcıların tamamen memnuniyeti ile karşılanan sonuçlar alıyoruz. Ekran değişimleri sırasında firmamız dokunmatik alan, iç ekran, ön cam ve dış paneli yenileyerek hizmet vermektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here