Uzman Apple Teknisyenleri ile Ekran Değişimi Hizmeti

Apple marka ürünlerin kendine has fiziki yapılarından dolayı bu cihazlarda ekran değişimi yapılırken cihazları yakından tanıyan kişiler tarafından değişimlerin yapılması gerekmektedir. Bu konuda örneğin iphone 6 plus ekran değişimi için aynı model üzerinde daha önce deneyimi bulunan kişiler tarafından değişimin yapılması söz konusu oluyor. Özel ekipmanların kullanıldığı ekran değişimi yaklaşık 30 dakikalık sürede sona ermektedir. Statik elektrikten arındırılmış ve düzenli olarak sterilize edilen servis bölümümüz içerisinde 7 gün 24 saat kamera ile korunmakta olan bir alan oluşturularak güvenlikli şekilde ekran değişimlerinin yapılması da sağlanmaktadır.

Ekran Kırılmalarında Nereye Gitmeli?

Telefonlarını almalarının üzerinden çok uzun bir zaman geçmediği için halen garanti süreleri devam eden iPhone 6 kullanıcıları iphone 6 plus ekran değişimi işlemini gerektirecek bir durumla karşılaşmaları halinde ilk olarak Apple store ve garanti servislerine gitmeyi tercih ediyor. Ancak bu noktada söz konusu yerler ekran kırılmaları ve çatlamaları gibi problemler için kullanıcı hatasını gerekçe göstermelerinden ötürü gerekli işlemleri yapmamaktadır. Hatta iPhone 6 için Apple servisleri herhangi bir darbe almadan bile ekranların kırılması durumunda bunu garanti kapsamında değerlendirmemektedir. Sadece kasko işlemlerinin yapılması halinde kasko şirketleri tarafından ücretsiz şekilde ekran değişimlerinin yapılması mümkün oluyor. Fakat çok daha uygun fiyatlarla firmamızdan hizmet alarak iPhone 6 Plus için ekran değişimlerinin yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Ekran Değişimiyle Telefon Ayarları Değişir Mi?

Ekran değişimi işlemlerinin kusursuz bir şekilde profesyonel olarak yapılmasının sonucunda telefon ile ilgili hiçbir ayar değişmeden kullanılabilmektedir. Özellikle en çok sorulan dokunmatik özelliklerin etkisinin değişip değişmeyeceği konusunda hiçbir endişe duyulmamalıdır. Firmamız gerçekleştirdiği iphone 6 plus ekran değişimi işlemlerinde hiçbir şekilde bugüne kadar dokunmatik hassasiyeti, dokunmatik alanın tepkime hızı, telefonun çalışma performansı ve ekran parlaklığı gibi işlevsel alanlarda sorunla karşılaşmamıştır. iPhone 6 plus için gerçekleştirdiğimiz ekran değişimlerinin ardından müşterilerimizden onay almamız sonucunda hiçbir şekilde sorun çıkartmayan çalışmalar yapmamız mümkün olabiliyor. Ekran değişimi dokunmatik alana ve ekrana dair hiçbir sorun ortaya çıkartmadığı gibi telefonun içinde yer alan notlara, fotoğraflara ve her türlü bilgiye de hiçbir şekilde zarar vermeden tamamlanmaktadır.

iPhone 6 Plus ekran değişimi fiyatı ne kadar ?
Servisimizde iPhone 6 Plus Ekran Değişim Fiyatı:180 TL‘dir

Adres ve Ulaşım Bilgileri Servisimize Nasıl Gelebilirsiniz
Açık Adresimiz: Adres: İsmet Kaptan Mah. 1362 Sk. No. 43/202 E.Tolunay İş Merkezi. Çankaya – İZMİR
Yer Tarifi: Teknik servisimiz izmir çankaya kvk servisinin hemen yanında E. Tolunay İş Merkezi 2. Katındadır.
TEL:0506 901 15 43 Whatsapp: 0506 901 15 43 Talep Formu:Lütfen Tıklayınız

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here