iPhone 6 Ekran Değişimi

0
54

iPhone 6 Ekran Değişimi Nereye Yaptırılmalı?

iPhone marka telefonlar kullanım özellikleri itibarıyla ve estetik görünümleri ile en çok tercih edilen telefonlardan olsa da sık sık yaşanan ekran kırılması ya da çatlaması problemleri ile baş etmek zorunda kalıyor. Hemen hemen tamamı kullanıcıların dikkatsizliği sonucu ortaya çıkmış olan bu sorunu çözmek için firma olarak iphone 6 ekran değişimi hizmeti veriyoruz. Müşterilerimizin bizi tercih etmesindeki en büyük gerekçelerin başında servis hizmetlerimizin son derece güvenli ve kaliteli olması geliyor. Statik elektrikten arındırılmış ve tamamen sterilize edilmiş servis ortamımız sayesinde telefonlarda daha önce var olmayan hiçbir sorun ortaya çıkmadan ekran değişim işlemleri tamamlanabilmektedir.

Ekran Değişiminden Sonra Telefonda Neler Değişir?

Telefonlarının kırık ekranını değiştirmekten uzak duran kişilerin bu şekilde davranmasındaki en büyük etkenlerden biri telefonun dokunmatik özelliklerinin değişebileceği olmaktadır. Bu noktada iphone 6 ekran değişimi yapılırken özellikle Touch id kısımlarının etkisini kaybedeceğine dair bir önyargıya sahip olunabiliyor. Oysa ekran değişimi işlemlerinin telefonun özelliklerine etki edecek hiçbir yanı bulunmamaktadır. Yani telefonun ekran değişimi işlemi için servise verilmesinden önce Touch id noktasında bir sorunu bulunmuyorsa aynı şekilde teslim edilmesi de söz konusu olacaktır. Bununla birlikte ekran değişimi ile telefonda yer alan bilgilerin hiçbir şekilde silinmesi mümkün olmazken telefonun dokunmatiğine ilişkin kullanım özelliklerini geri plana atacak hiçbir detay da bulunmamaktadır.

iPhone 6 Ekran Değişimi Garantili Mi?

Firma olarak gerçekleştirdiğimiz tüm iphone 6 ekran değişimi işlemlerinde garantili şekilde ürün teslimini yapıyoruz. Bu noktada 12 ile 6 ay garantili imzalı ve kaşeli evraklarla verdiğimiz hizmetleri güvenli şekilde talep edebilirsiniz. Garanti kartı sayesinde 6 aylık süre boyunca telefonun ekranına ilişkin yaşanabilecek her sorunda destek vermeye hazır firmamız servis kalitesi ve hizmetteki hızı ile en iyi şekilde hizmet vermektedir. Ekranların test edilmesi için ekran değişiminin yapılmasının ardından sizlerden onay alan firmamız ekranlara eklediği kırılmaz cam hediyesi ile birlikte eskisinden çok daha güçlü ekranlara sahip olmanızı sağlamaktadır. Böylece bir daha sıradan çarpma ve düşme durumlarında ekranlarda sorun yaşamanız mümkün olmamaktadır.

iPhone 6 ekran değişimi fiyatı ne kadar ?
Servisimizde iPhone 6 Ekran Değişim Fiyatı:130 TL‘dir

Adres ve Ulaşım Bilgileri Servisimize Nasıl Gelebilirsiniz
Açık Adresimiz: Adres: İsmet Kaptan Mah. 1362 Sk. No. 43/202 E.Tolunay İş Merkezi. Çankaya – İZMİR
Yer Tarifi: Teknik servisimiz izmir çankaya kvk servisinin hemen yanında E. Tolunay İş Merkezi 2. Katındadır.
TEL:0506 901 15 43 Whatsapp: 0506 901 15 43 Talep Formu:Lütfen Tıklayınız

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here