Kusursuz Ekran Değişimi ile iPhone 5S İlk Günkü Gibi!

Akıllı telefonları hayatımızın çok büyük bir kısmında etkili ve verimli bir şekilde kullanmayı başarırken zaman zaman ortaya çıkan aksiliklerle bu cihazların zarar görmesi söz konusu olabiliyor. iPhone 5S modelinden söz ediliyorsa cihazların en hassas noktası olan camlarının da kırılması bu aksiliklerin sonucunda düşmenin ya da çarpmanın etkisiyle en kolay hasara uğrayabilen noktalar oluyor. Telefonların kullanımı noktasında çoğu zaman problem ortaya çıkarmasa da hem estetik görünümün düzelmesi hem de telefondan alınan görüntülerin gerçek haliyle görüntülenebilmesi için iphone 5s ekran değişimi yaparak sizlere hizmet veriyoruz.

Ekran Değişimi Sırasında Hangi Parçalar Değişir?

Pek çok kişi yeterli malzemeyi elinde bulundurduğu takdirde ekran değişimi işlemini çok kolay bir şekilde yapacağı konusunda hemfikir oluyor. Oysa iphone 5s ekran değişimi işleminin telefonunun hassas sayılabilecek noktalarına ciddi oranda etkisi bulunduğu gözetilerek bu işlemlerin mutlaka profesyonel bir şekilde yaptırılması sağlanmalıdır. Firma olarak iPhone 5S için ekran değişimi yaparken tek parça şeklinde kullandığımız dokunmatik alanı, iç ekranı, ön camı ve dış paneli birlikte telefona ekliyoruz. Bu noktada cihazda geri dönüşü mümkün olmayacak şekilde zararlar ortaya çıkabileceği için son derece hassas bir biçimde ekran değişimi işlemini tamamlıyoruz. Ekran değişimi için verilen garanti koşulları sayesinde güvenle ekran değişiminizi yaptırabilirsiniz.

Ekran Değişiminden Sonra Telefonda Neler Değişir?

Ekranlarında kırık ya da çatlak bulunmasına rağmen pek çok kişi iphone 5s ekran değişimi yaptırmak konusunda tereddüt ediyor. Bu konudaki tereddütlerin ilk sırada gelen sebepleri telefonların dokunmatik bölgelerinin çalışma performanslarının değişeceği ya da telefon içindeki bilgilerin silineceği olmaktadır. Oysa firma olarak gerçekleştirdiğimiz ekran değişimi işlemlerinin hiçbirinde telefonun hafızasına ya da orijinal çalışma performansına hiçbir şekilde etki etmeden işlemlerin tamamlanması mümkün olmaktadır. Aksine bazı durumlarda telefonlarda oluşan çatlakların sebep olduğu kullanım zorluğu ekran değişimi ile ortadan kalktığı için dokunmatik alanın kullanım performansının arttığı gözlenebilmektedir. Telefonda yer alan bilgilerin hiçbir şekilde silinmediği ekran değişimi işlemleri yaklaşık 30 dakikada tamamlandıktan sonra test edilmek üzere sizlere gönderilmektedir.

iPhone 5s ekran değişimi fiyatı ne kadar ?
Servisimizde iPhone 5s Ekran Değişim Fiyatı:100 TL‘dir

Adres ve Ulaşım Bilgileri Servisimize Nasıl Gelebilirsiniz
Açık Adresimiz: Adres: İsmet Kaptan Mah. 1362 Sk. No. 43/202 E.Tolunay İş Merkezi. Çankaya – İZMİR
Yer Tarifi: Teknik servisimiz izmir çankaya kvk servisinin hemen yanında E. Tolunay İş Merkezi 2. Katındadır.
TEL:0506 901 15 43 Whatsapp: 0506 901 15 43 Talep Formu:Lütfen Tıklayınız

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here