iPhone 5 Ekran Değişimi

Telefonunuzu kullanırken yere düşürme, ıslak yüzeyle temas etme veya nem gibi faktörlere maruz kalma sonucunda ekranda bazı sorunlar meydana gelebilir.  Cihazın ekranı aniden kararabilir, iç ekranında çatlama veya kırılma meydana gelebilir. Bu ve bunun gibi ekran sorunlarınızda teknik servisimiz sizlere en iyi sonucu vermek amacıyla çalışmalarını gerçekleştirir. iPhone 5 ekran değişimi alanında uzman teknik personellerimiz tarafından, üst düzey güvenliğe sahip ortamlarda büyük bir titizlikle gerçekleştirilir. Aksi halde cihazınız uzman olmayan kişilerin elinde daha fazla sorunla size teslim edilecektir.

Sorun tespit edildikten sonra tamamen orijinal seri numaralı parçalar kullanılarak iPhone  5 ekran değişimi iç ekran, ön cam, dokunmatik alan  ve dış panelden oluşan ürünler kullanılarak yapılır.  Onarım sırasında telefonun içerisindeki bilgilerin korunmasına özenle dikkat edilir.  Ekran değişimi yapıldıktan sonra, herhangi bir sorun meydana gelmez. Ekran ve telefon aynı performansını koruyacak şekilde sizlere teslim edilir.  Dokunma hassasiyeti kaybı yaşanmaz, sorun olmayan orijinal parçalar korunur. Onarım tamamlandığında 20 TL değerindeki kırılmaz cam hediye olarak cihazınıza takılır.  iPhone 5 ekran değişimi işlemi bittikten sonra telefon teknisyenlerimiz tarafından kontrol edilir. Kullanıcı onayına sunulup, onarımda bir problem olmadığı tespit edildikten sonra garanti kartınız hazırlanır.  Şirketimiz hazırladığı imzalı ve kaşeli garanti evrakını cihazınız ile beraber size teslim eder. 6 ay sürecek olan garanti kapsamında, tekrar karşılaştığınız sorunlarda sizlere yardımcı olacağız.

İzmir’de ikamet ediyorsanız iPhone 5 ekran değişimi teknik servisimizde ortalama 30 dakika içerisinde gerçekleştirilir. Şehir dışından bizlere ulaşacak olan müşterilerimizin kargo ile gönderiminde bu işlem 3 (üç) iş günü olarak değişim gösterir.

iPhone 5 ekran değişimi fiyatı ne kadar ?
Servisimizde iPhone 5 Ekran Değişim Fiyatı:90 TL‘dir

Adres ve Ulaşım Bilgileri Servisimize Nasıl Gelebilirsiniz
Açık Adresimiz: Adres: İsmet Kaptan Mah. 1362 Sk. No. 43/202 E.Tolunay İş Merkezi. Çankaya – İZMİR
Yer Tarifi: Teknik servisimiz izmir çankaya kvk servisinin hemen yanında E. Tolunay İş Merkezi 2. Katındadır.
TEL:0506 901 15 43 Whatsapp: 0506 901 15 43 Talep Formu:Lütfen Tıklayınız

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here