Hakkımızda

Kısaca Biz Kimiz ?
Sektörümüzde eğitimin ve uzmanlığın tecrübenin önemi kesinlikle göz önünde bulundurulmalıdır. Her yeni teknoloji bir öncekinin daha da geliştirilmişidir. Yapılan tamirler cihazların kendi servislerine resmi gönderilen devre şemaları anakart ayrıntıları ile bilinerek yapılmaktadır. Bu konuda lütfen sizler de güvenmediğiniz tamircilere müracaat etmeyin.

Neden Biz ?
Çözerim İletişim Ltd. Şti. Olarak yıllardır cep telefonu anakart tamiri yapmaktayız sektörümüzde seviyemize yakın olan rakiplerimiz 1 veya 2 adet vardır.
Ana Web sitemiz olan www.cozerim.com adresinden yaptığımız işleri görebilirsiniz.
Sürekli güncel anakart devre şemaları üzerinde büyük markalardan eğitimler alarak ilerlemekteyiz. İddia ediyoruz ki bizden iyi anakart tamiri yapan firma bulmanız çok zor müşteri portföyümüz 40.000 kişiyi aşmış bulunmaktadır.

Peki, neden ekranımı sizin firmanıza değiştirtmeliyim?
Çözerim İletişim Ltd. Şti. olarak orijinal ve yan sanayi yedek parçaları çok iyi tanıyoruz. Genel anlamda demek istediğimiz şu ki Türkiye’ye gelen yedek parçaların kalitelisini bizim gibi servisler kalan parçaları ise internet üzerinden satışlara çıkartılmaktadır. Çin ülkesinin çöplerini cihazlarınıza taktırmayınız.

Size Nasıl Ulaşabilirim?

Açık Adresimiz: Adres: İsmet Kaptan Mah. 1362 Sokak. No. 43/202 E.Tolunay İş Merkezi. Çankaya – İZMİR
Yer Tarifi: Teknik servisimiz İzmir Çankaya kvk servisinin hemen yanında E. Tolunay İş Merkezi 2. Katındadır.
TEL:0506 901 15 43 Whatsapp: 0506 901 15 43 Talep Formu:Lütfen Tıklayınız